قیمت ورق گالوانیزه

جدول قیمت ورق گالوانیزه


برای نهایی کردن قیمت ورق گالوانیزه با ما در تماس باشید
تلفن : 95118222
فکس :66673691

قیمت ورق گالوانیزه

کارخانجات و مبادی اصلی تولید کننده که اعلام قیمت ورق گالوانیزه از آنها نشعت گرفته و اعلام میگردد در جدول فوق  ذکر شده اند اما باید توجه داشت هر یک از تولید کنندگان  فوق مشخصات خاصی برای تولیدان خود دارند کارخانجات و مبادی اصلی تولید کننده که اعلام قیمت ورق گالوانیزه از آنها نشعت گرفته و اعلام میگردد در جدول فوق  ذکر شده اند اما باید توجه داشت هر یک از تولید کنندگان  فوق مشخصات خاصی برای تولیدان خود دارند که مصرف کننده بنا به نیاز خود باید از آن بهره ببرند ، برای مثال  یکی از بزرگترین کارخانجات تولید ورق سیاه کارخانه اکسین اهواز است اما مشخصه مهم تولیدات این مجموعه عرض  متری کلییه تولیدات آن است ( تا زمان انتشار این مقاله ) . معمولات تولید کنندگان اسکلت  های فلزی مصرف کننده اصلی قیمت ورق سیاه بالاتر از ۸ میلیمتر کارخانه هستند که کیفیت و ضخامت خاصی  برای تولید سازه آهن  خود در نظر میگیرند .

برای مشاهده جدول وزن ورق کلیک کنید

برای مشاهده قیمت ورق گالوانیزه انبار تهران کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت ورق گالوانیزه کارخانه کلیک کنید.

این ورق ها از کارخانه به دو صورت رول و شیت به فروش می رسند . قیمت ورق گالوانیزه در این دسته  بندی معمولا بین ساعات ۱۳- ۱۴ اعلام میشوند و خریداران چند ساعت بیشتر برای تکمیل خرید فرص ندارند . خرید مستقیم ورق  از کارخانه  مستلزم ارائه کد شناسایی  اقتصادی است و حتی برخی از کارخانه ها محصولات خارج از بورس خود را فقط به پروژه ها و کارگاه ها ارسال میکنندکه امکان خرید بدون پرداخت مالیات ارزش افزوده قطعا وجود ندارد .

قیمت ورق گالوانیزه در بورس کالا نیز مورد معامله قرار میگیرد که علاقه مندانی که توانایی خرید و یا مصارف بالا ۱۰۰۰ تن  دارند میتوانند با مراجعه به کارگزاری مربوط به خرید و فروش بپردازند .

برای مشاهده قیمت ورق کلیک کنید

خرید ورق

معمولا براکیری از کارخانجات تا ۳ ضخات امکان پذیر است البته مشروط بز اینکه وزن مجاز برای کفی  به میزان  تن رعایت گردد . توجه داشته باشید در صورتی که امکانات تخلیه ورق را ندارید از قبل با فروشندگاه هماهنگ کنید . خرید ورق از کارخانجات هزیه ای جز حمل و قیمت ورق سیاه بالاتر از ۸ میلیمتر کارخانه را ندارد و کارخانجات هزینه ای در قالب انبار داری یا بنگاه داری از خریداران دریافت نمیکنندبنا براین برای خریداران که تقاضای ورق آنه ۲۲ است خرید  از تجار برای بارگیری از مبادی بصرفه ترین حالت است .

نویسنده مطلب آهن بین