جدول قیمت ورق مبارکه


برای نهایی کردن قیمت ورق مبارکه با ما در تماس باشید
تلفن : 66672376 ، 66670058 ، 66670424
فکس :66673691

قیمت ورق مبارکه

ما در این صفحه ابتدا به معرفی کارخانه فولاد مبارکه  اصفهان می پردازیم، سپس به صورت خلاصه شما را با مشخصات بارز محصولات کارخانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان آشنا می کنیم و در انتها لیستی از قیمت ورق مبارکه این شرکت  به شما ارائه می شود.

قیمت ورق مبارکه جدول قیمت ورق مبارکه آهن بین

برای مشاهده قیمت ورق قزاق کلیک کنید.

شرکت فولاد مبارکه جزو شرکت‌های پیشرو ایران است این شرکت در زمینه تولید کردن ورق‌های فولادی فعالیت‌ میکند. ماموریت  این شرکت ایفای نقش محوری در توسعه صنعت، اقتصاد و همچنین اجتماعی کشور است.

برای مشاهده قیمت ورق اکسین کلیک نمایید.

بالا بردن سطح فناوری صنایع فولاد، این شرکت به عنوان یک سازمانی جهانی و با تراز بیش از پنجاه درصد از تامین مصارف فولاد کشور جهت استفاده در صنایع خودرو و قطعه، صنایع سبک، صنایع سنگین و لوله‌های انتقال ، صنعت بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌کند. این شرکت دارای هفت مجتمع صنعتی در تمامی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار پرسنل در بخش‌های مختلف این شرکت به کار مشغولند.

برای مشاهده قیمت ورق کاویان کلیک کنید.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان بزرگترين مجتمع صنعتي درکشور جمهوري اسلامي ايران و بزرگترين توليد كننده محصولات فولادی تخت در خاورميانه در ۷۵ کيلومتري جنوب غربي اصفهان در زميني به وسعت ۳۵ کيلومتر مربع (۳۵۰۰ هکتار) استقرار يافته است . که قیمت ورق مبارکه یکی از بهترین قیمت های موجود است.

برای مشاهده قیمت آهن کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت ورق سیاه کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت ورق رنگی کلیک کنید.

معرفی کارخانه ورق مبارکه

نام اصلی شرکت : فولاد مبارکه اصفهان

نوع فعالیت:  تولیدی
مدیر عامل :   بهرام سبحانی
تاریخ تاسیس:   ۱۳۶۰
ناریخ عضویت :   ۱۳۷۴
محصولات قابل ارائه:   انواع محصولات فولادي شامل تختال، ورق گرم و سرد نورديده ، قلع اندود ، گالوانيزه و رنگي از ضخامت ۰/۱۸ تا ۱۶ ميليمتر و عرض تا ۲۰۰۰ میلیمتر می باشد.

 برای مشاهده جدول وزن ورق کلیک کنید.

مکانهای ارائه محصولات : کارخانه و انبار تهران

ظرفیت تولید:  داراي ظرفيت توليد۷/۲ ميليون تن لازم به ذکر است ظرفیت تولید گروه فولاد مبارکه با احتساب شرکت های زیرمجموعه ۱۰/۳میلیون تن می باشد.

 

نویسنده مطلب آهن بین