جدول قیمت ورق سیاه


برای نهایی کردن قیمت ورق سیاه با ما در تماس باشید
تلفن : 66672376 ، 66670058 ، 66670424
فکس :66673691

 قیمت ورق سیاه

قیمت ورق سیاه معمولا در کارگاه های برشکاری ارائه میشود. به این منظور که امکان تبدیل آن از حالت رول به شیت و استفاده برای عموم مصرف کننده گان وجود داشته باشد معمولا این ورق ها در ابعاد ۲*۱ متر یا ۱٫۲۵*۲٫۵ متر آماده و به مصرف کنندگان عرضه میشود ولی در صورتیکه خریداران ابعاد خاصی مد نظر داشته باشند برای مقادری بالاتر از ۲ تن امکان برش به طول دلخواه با عرض هی موجود امکان پذیر است . توجه داشته باشید قیمت ورق های روغنی برای سایز های کمتر ۱میلیمتر در مقادیر کم بصورت برگ در بازار ارائه میشود . این محصول نیز برای خریداران علاوه بر قیمت ورق ، هزینه بنگاه داری و برای برش های با ابعاد خاص هزینه برشکاری را در پی خواهد داشت .

خریداران می توانند برای خرید و دریافت قیمت ورق سیاه که امکان آسیب دیدگی هنگام حمل برای آن وجود دارد درخواست بسته بنی نمایند که کارگاه های برشکاری با دریافت مبالغی این خدمات را به مشتریان ارائه میدهند . برای خریدارانی که تمایل به دریافت فاکتور رسمی برای خرید خود نیستند این کار بسیار آسان است و الزامی به ارائه مشخصات کارگاهی برای خرید انبار تهران نیست

 

قیمت ورق یا روغنی برای  خرید های کمتر از ۲ تن بالاتر بوده و معمولا از درب مغازه در بازار آهن شادآباد انجام میگیرد و برگه باسکول برای وزن بارگیری فقط با اعلام خریدار صادر و نماینده حمل تحویل میگردد . امکانات دیگری نیز برای خریداران ورق از انبار تهران موجو است ، مانند خمکاری برای تولید فلاشینگ ، برش در ابعاد دلخواه و…. اشاره نمود. توجه داشته باشید وزن های ارائه شده در جدول وزن دقیق بوده و مطابقت آن با میزان وزن کالای دریافتی حتمی است.

 

نویسنده مطلب آهن بین