قیمت ورق سیاه انبار تهران

جدول قیمت ورق سیاه انبار تهران

 
برای نهایی کردن قیمت ورق سیاه انبار تهران با ما در تماس باشید  
تلفن : 66672376 ، 66670058 ، 66670424  
فکس :66673691  

قیمت ورق سیاه انبار تهران

کارخانجات و مبادی اصلی تولید کننده که اعلام قیمت ورق سیاه انبار تهران از آنها نشعت گرفته و اعلام میگردد در جدول فوق  ذکر شده اند اما باید توجه داشت هر یک از تولید کنندگان  فوق مشخصات خاصی برای تولیدان خود دارند که مصرف کننده بنا به نیاز خود باید از آن بهره ببرند ، برای مثال  یکی از بزرگترین کارخانجات تولید ورق سیاه کارخانه اکسین اهواز است اما مشخصه مهم تولیدات این مجموعه عرض  متری کلییه تولیدات آن است ( تا زمان انتشار این مقاله ) .

برای مشاهده جدول وزن ورق کلیک کنید

معمولات تولید کنندگان اسکلت  های فلزی مصرف کننده اصلی قیمت ورق سیاه انبار تهران هستند که کیفیت و ضخامت خاصی  برای تولید سازه آهن  خود در نظر میگیرند . این ورق ها از کارخانه به دو صورت رول و شیت به فروش می رسند . قیمت ورق سیاه انبار تهران در این دسته  بندی معمولا بین ساعات ۱۳- ۱۴ اعلام میشوند و خریداران چند ساعت بیشتر برای تکمیل خرید فرص ندارند . خرید مستقیم ورق  از کارخانه  مستلزم ارائه کد شناسایی  اقتصادی است و حتی برخی از کارخانه ها محصولات خارج از بورس خود را فقط به پروژه ها و کارگاه ها ارسال میکنند که امکان خرید بدون پرداخت مالیات ارزش افزوده قطعا وجود ندارد .

قیمت ورق سیاه انبار تهران در بورس کالا نیز مورد معامله قرار میگیرد که علاقه مندانی که توانایی خرید و یا مصارف بالا۱۰۰۰ تن  دارند میتوانند با مراجعه به کارگزاری مربوط به خرید و فروش بپردازند .

برای مشاهده  قیمت ورق سیاه  کلیک کنید

خرید ورق

معمولا براکیری از کارخانجات تا ۳ ضخات امکان پذیر است البته مشروط بز اینکه وزن مجاز برای کفی  به میزان  تن رعایت گردد . توجه داشته باشید در صورتی که امکانات تخلیه ورق را ندارید از قبل با فروشندگاه هماهنگ کنید . خرید ورق از کارخانجات هزیه ای جز حمل و قیمت ورق سیاه بالاتر از ۸ میلیمتر انبار را ندارد و کارخانجات هزینه ای در قالب انبار داری یا بنگاه داری از خریداران دریافت نمیکنند بنا براین برای خریداران که تقاضای ورق آنه ۲۲ است خرید  از تجار برای بارگیری از مبادی بصرفه ترین حالت است .

نویسنده مطلب آهن بین