قیمت میلگرد آجدار کارخانه

جدول میلگرد آجدار کارخانه


برای نهایی کردن قیمت میلگرد آجدار کارخانه با ما در تماس باشید
تلفن : 95118222
فکس :66673691

قیمت میلگرد کارخانه جدید

قیمت میلگرد آجدار کارخانه

با توجه به اینکه حداقل فروش تولیدکننده قیمت میلگرد آجدار کارخانه برای بارگیری در محل تولید یک تریلی به وزن ۲۲تن است.با توجه به این شرایط تمایل خریداران به خرید این نوع میلگرد ساده مقادیر کمتر از این حجم نیاز است از انبار نگهداری میلگرد خرید کنند. این نکته نیز حائز اهمیت می‌باشد که هزینه حمل انتقال میلگرد ساده از کارخانه تولید شده تا انبار محل نگهداری، قیمت میلگرد آجدار کارخانه مورد نظر را بیش تر از کارخانه می کند، علاوه بر آن خریدار باید این نکته را بداند که هزینه نگهداری در انبار که به هزینه انبارداری مرسوم است را نیز پرداخت نمایند که این مورد نیز به عنوان روند ثابت بازار همیشه به خریداران گوش زد می شود. البته باید به این نکته نیز باید توجه کرد که مدت زمان بارگیری از کارخانه ۲ روز  تا یک هفته می‌باشد که البته دلیل آن نیز در نوبت قرار گرفتن  سفارش در لیست کارخانه می‌باشد . در پاره‌ای از مواقع قیمت میلگرد آجدار کارخانه در انبار مثلاً انبار تهران زمانی که تاجران آن محصول کاهش قیمت در روزهای آینده را پیش‌بینی می‌کنند نسبت به کارخانه تولید محصول کمتر می‌باشد ولی معمولاً این مورد بسیار به‌ندرت پیش می‌آید.

هزینه انبار ( بنگاه‌داری) میلگرد آجدار کارخانه

بسیاری از خریداران میلگرد ساده  و یا حتی محصولات آهنی دیگر که اولین بار خرید خود را انجام می هند این‌گونه تصور می‌کنند که علاوه بر میزان قیمت میلگرد ساده  فقط هزینه حمل را نیز باید پرداخت کنند ، در حالتی که در  بازار ،یک  صنف متفاوت از اصناف آهن‌فروش و حمل‌کننده بار وجود دارد که بر روی قیمت میلگرد آجدار کارخانه تمام‌شده تأثیر می‌گذارند ،این صنف را  بنگاه‌داران گویند .

مشخصات بنگاه ( انبار) میلگرد آجدار کارخانه

مکانی جهت نگه‌داری کالای تجار  که دارای تجهیزات خاصی می‌باشد تجهیزات شامل باسکول جهت وزن ، لیفتراک جهت بارگیری ، جرثقیل جهت حمل و….می‌باشد ، برای نگه‌داری و تحویل کالاهای خاص این تجهیزات را دارا می‌باشند .در این محل میلگرد ساده ،آجدار ، تیرآهن ، ورق ، انواع آهن‌آلات و ….  نگه‌داری می‌شود و به خریدار تحویل داده می‌شود ، میزان هزینه این گروه به هزینه بنگاه‌داری آهن معروف می‌باشد و باید به‌صورت جداگانه خریدار آن را در فاکتور پرداخت نماید.

نویسنده مطلب آهن بین