قیمت میلگرد آجدار انبار تهران

جدول قیمت میلگرد آجدار انبار تهران


برای نهایی کردن قیمت میلگرد آجدار انبار تهران با ما در تماس باشید
تلفن : 95118222
فکس :66673691

قیمت میلگرد آجدار انبار تهران جدید

 قیمت میلگرد آجدار انبار تهران

مطمئناً قیمت میلگرد آجدار انبار تهران بزرگ با توجه به وضعیت قیمت سوخت ، ارز، مواد اولیه  ( شمش  سنگ‌آهن )  و.. میزان عرضه و تقاضای داخلی و خارجی در بازارهای جهانی   تعیین می‌گردد . در چندین سال اخیر سازمان بورس که میزان عرضه‌کننده و تقاضاکننده در بازار را هماهنگ می‌کند یکی دیگر از عوامل  تأثیرگذار بر میزان قیمت میلگرد ساده می‌باشد

معمولاً تمامی تجار و فروشندگان در بازار میلگرد آجدار انبار تهران روزهای ابتدایی و آخر هر هفته( یکشنبه و چهارشنبه) که محصولات آهن ( فولادی ) در سازمان عرضه می‌گردد تا اتمام زمان جلسه سازمان بورس و مشخص شدن میزان عرضه و تقاضای میلگرد ، ورق ، تیرآهن و دیگر محصولات از اعلام قیمت سرباز می‌زنند همچنین زمان اعلان قیمت روز میلگرد ساده را به زمان بعد از اتمام این جلسه موکول می‌کنند. باید توجه کرد که نباید تنها قیمت کارخانه جات میلگرد ساده را برای خرید در نظر گرفت،چون گزینه هزینه حمل از مبدأ تا مقصد بهای تمام‌شده قیمت میلگرد ساده را افزایش می‌دهد .

میزان تولید و قیمت میلگرد آجدار انبار تهران

در چندین سال اخیر در ایران بر روی تولید میلگرد ساده سرمایه‌گذاری زیاد و چشم‌گیری انجام گردید. این‌گونه می‌توان بیان کرد که ما در میزان تولید محصول میلگرد به خودکفایی رسیده‌ایم. همچنین کاملاً قابل‌مشاهده است که  در بازار میلگرد ساده ، چین و کشورهای دیگر هیچ‌گونه وارداتی از این کالا به ایران نداشته‌اند.

محدوده قیمت میلگرد آجدار

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید قیمت میلگرد آجدار انبار تهران در کارخانه‌های متفاوتالبته بارده‌های کیفی مشابه مانند میلگرد ساده تولید یزد، میلگرد ساده کاشان و میلگرد ساده تولید ذوب‌آهن اصفهان در بررسی با یکدیگر بسیار به هم نزدیک باشندو معمولاً مصرف‌کننده نهایی با توجه به مکان مصرف و نیازی که دارد از بین کارخانه‌های تولیدی ذکرشده کالای موردنظر خود را انتخاب می‌نماید.

نویسنده مطلب آهن بین