قیمت لوله سیاه درز جوش

جدول قیمت لوله سیاه درز جوش


برای نهایی کردن قیمت لوله سیاه درز جوش با ما در تماس باشید
تلفن : 95118222
فکس :66673691

 قیمت لوله سیاه درز جوش

مشاهده جدول قیمت لوله سیاه درز جوش ساخت لوله ها: لوله های فلزی (آهنی و آلیاژی) به روش cast, Wrought و یا با ورق(مانیسمان) ساخته میشوند . ساخت لوله های در اندازه های کوچک بصورت بدون درز (Sealm leSS)

ساخت لوله ها

لوله های فلزی (آهنی و آلیاژی) به روش cast, Wrought و یا با ورق(مانیسمان) ساخته میشوند .ساخت لوله های در اندازه های کوچک بصورت بدون درز (Sealm leSS) بوسیله سمبه زدن داخل یک قطعه آهن گداخته در کارخانه ساخته می شوند.  لوله های با اندازه ۲۰ اینچ و بزرگتر بارول کردن ورق در کارخانه  بصورت سرد و جوشکاری درز طولی آن درست می شوند.  حد اکثر تغیرات ضخامت (tolerance) برای لوله های درز دار ساخته شده با ورق” ۰٫۰۱ و برای لوله های بدون درز %۱۲٫۵ می باشد.

معمولاً برای لوله های بزرگتر از ۳۶ اینچ لازم است که از دوقطعه ورق رول شده استفاده شود. به همین لحاظ لوله دو درز خواهد شد ( Double Seam Weld)  و در صورتیکه از ورق بصورت رول مارپیچ استفاده شود Sprial گفته می شود.  عمده لوله هائی که در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود. از آلیاژهای آهنی بوده و در موارد خاص مثلاً برای فرآیندهای سمی و معدنی ممکن است لازم باشد از لوله های  Poly propylen و یا لوله های آهنی با پوشش داخلی و خارجی از مواد Polyethyllen و یا Galvani Ze، سیمان و غیره استفاده شود. پوشش داخلی را lining و پوشش خارجی را Coating می گویند.

مشاهده انواع قیمت لوله سیاه  درز جوش سپنتا

 

پوششهای روی لوله ها می تواند از انواع ذیل باشد.

 Poly Ethylen – P.E

Poly Buthylen-P.B

.مشاهده انواع قیمت لوله سیاه  درز جوش یاران

Poly vinyle choloride — P.V.C

Acrylonitrile Butadians Atyrene – A.B.S

Cellulose Acetate Butyrate – C.A.B.

Fiber Reinforced Epoxy Resins — FRP (Polyester)

و همچنین روی مذاب ، لاستیک ، سیمان و قیر . ضخامت پوشش طبق استاندارد و براساس نوع فرآیند، شرایط محیطی ، درجه حرارت و غیره مشخص می شود. مثلاً برای پوشش لوله با Galvanizeحد ضخامت براساس حداقل ۰٫۵۵ کیلوگرم درمتر مربع می باشد.

نویسنده مطلب آهن بین