قیمت میلگرد آناهیتا
میلگرد آناهیتا
۱۳۹۷-۱۰-۰۴
قیمت میلگزد فایکو میلگرد روهینا آرماتور آهن بین
میلگرد روهینا
۱۳۹۷-۱۰-۰۶

تولید فولاد و آهن خام  خاورمیانه

به اعلام انجمن جهانی فولاد (WSA) در ماه اکتبر، تولید فولاد و آهن خام  خاورمیانه ۲٫۹۷ میلیون تن بوده که با توجه به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد افزایش یافته است.

از ژانویه تا اکتبر سال جاری، تولید فولاد خام در خاورمیانه ۲۷٫۱۷ میلیون تن بوده که در مقایسه با سال گذشته ۱۳٫۳ درصد رشد داشته است. و این نشان دهنده افزایش تولید فولاد و آهن در منطقه خاورمیانه بوده است. افزایش شدید تولید فولاد خام در خاورمیانه که عمده تولیدات مربوط به ایران،به عنوان  بزرگترین تولیدکننده فولاد در خاورمیانه است می باشد. در ماه اکتبر تولید فولاد و آهن ایران ۱٫۹۸ میلیون تن افزایش یافت که نسبت به سال قبل ۲۴٫۲ درصد رشد داشته است.

منبع

سنگ آهن اخبار آهن فولاد و آهن خام - آهن بین

برای مشاهده قیمت آهن کلیک کنید 

برای مشاهده قیمت تیرآهن کلیک کنید

برای مشاهده قیمت میلگرد کلیک کنید

برای مشاهده قیمت لوله کلیک کنید

برای مشاهده  قیمت ورق سیاه  کلیک کنید

توسعه تولید پیچ و مهره آهنی از جنس آلومنیوم با قدرت و مقاومت  بالا

صنایع خودروسازی کشور ژاپن بابررسی و تحقیقی که در مورد کاهش CO2 وسایل نقلیه انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که اولین اولویت آنها باید  کاهش وزن بدنه خودرو باشد ،همین موضوع باعث شد تا تولیدکنندگان ماشین  خواستار کاهش وزن پیچ و مهره فولادی شوند.یکی از تولید کننده های پیچ و مهره  صنعتی  بنام کمپانی نیتو سایکو  شروع به توسعه تولید پیچ و مهره های آلومنیومی با مقاومت بالا به نام  Alum Tough  کرده است ساخت این پیچ و مهره ها با مقاومت بالا از جنس آلومنیوم با مقاومت بالا و از آلومنیوم سری۶۰۰۰ بوده  که مانند پیچهای استیل فولادی بعد از عملیات حرارتی و کششی تولید میشوند ،این میزان مقاومت  ۴۲۰ مگا پاسکال میباشد.                                         .

این مقاله هم توصیه میشود  افزایش قیمت بازار میلگرد

منبع

سنگ آهن اخبار آهن فولاد و آهن خام - آهن بین

توقف تجدید نظردر مورد شرکتهای تولید فولاد و آهن خام

گزارش ها حاکی از آن است که وزیراقتصاد مکزیک درخواست تجدید نظر را لغو کرده  تا اقدامات دفاعی تجارت را لغو کند.این درخواست توسط شرکت باستیل در مورد شرکت باستیل چین ثبت گردیده است. کشور مکزیک از ماه ژوئن سال جاری تعرفه هایی  برای واردات چین از برخی محصولات فولادی مسطح پوشیده را اعلام کرده . میزان نرخ شرکت فولاد و آهن خام  و شرکت های آهن و فولاد شانگانگ ۲۲٫۲۶٪ بود؛ که برای سایر صادرکنندگان در چین ۷۶٫۳۳٪ شد.علاوه بر این، مکزیک همچنین اعلام کرد که یک وظیفه معوقه را برای محصولات مشابه از تایوان اعمال کند. نرخ مشارکت برای شرکت فولاد چین تایوان ۲۲٫۲۶٪ بوده است و برای سایر صادرکنندگان در تایوان ۵۲٫۵۷٪ بود.مکزیک تحقیقات در مورد محصولات وارد شده از چین و تایوان در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۵ بر اساس شکایت ادعا شده توسط یک شرکت کره جنوبی

سنگ آهن اخبار آهن فولاد و آهن خام - آهن بین

مبع

نویسنده مطلب آهن بین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *