جدول قیمت ورق کاویان


برای نهایی کردن قیمت ورق کاویان با ما در تماس باشید
تلفن : 66672376 ، 66670058 ، 66670424
فکس :66673691

قیمت ورق کاویان

ما در این صفحه ابتدا به معرفی کارخانه فولاد کاویان و قیمت ورق کاویان می پردازیم، سپس به صورت خلاصه شما را با مشخصات بارز محصولات کارخانه شرکت فولاد کاویان آشنا می کنیم و در انتها لیستی از قیمت محصولات این شرکت  به شما ارائه می شود.

برای مشاهده قیمت آهن کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت تیرآهن کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت میلگرد کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت لوله کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت ورق سیاه کلیک کنید.

برای مشاهده قیمت ورق رنگی کلیک کنید.

شرکت فولاد کاویان را میتوان به عنوان اولین  تولید کننده در بخش  ورقهای سنگین فولادی در ایران نام برد که با تجربه ای بالغ بر بیش از دو دهه  و همچنین حضوری موفق و مستمر درعرصه صنعت واقتصاد کشور با اتکاء به دانش های فنی وتجارب ارزنده کارکنان خویش توانسته محصولاتی را منطبق با استانداردهای جهانی تولید کند وبا تجهیزات و تکنولوزی مدرن خود نیز آمادگی تامین و تولید نیازهای ورق های فولادی مصرف کنندگان در اقصی نقاط جهان را دارد.

قیمت ورق کاویان

معرفی کارخانه ورق کاویان

نام اصلی شرکت : فولاد کاویان

نوع فعالیت:  تولیدی
مدیر عامل : مهندس علی‌اصغر گنجیان
تاریخ تاسیس:  ۱۳۷۲
ناریخ عضویت : ۱۳۸۴
محصولات قابل ارائه:    ورقهای فولادی واسلب نازک

مکانهای ارائه محصولات : کارخانه و انبار تهران
ظرفیت تولید:  یک میلیون تن
طرح های توسعه: اجرا شده

 گواهینامه های شرکت :

تست مکانیکی : EN۱۰۱۶۳
• تست کشش : EN۱۰۰۰۲
• تست ضربه : EN۱۰۰۴۵

مشخصات محصول:

شرکت فولاد کاویان،تولید کننده “ورقهای فولادی واسلب نازک” قیمت ورق کاویان مطابق با استانداردهای بین المللیJis و ASTMو ENوDIN و… می باش

روش تولید

مواد اولیه (اسلب یا تختال) که از تولید کنندگان در داخلی یا خارجی خریداری شده  پس از اتقال به کارخانه در انبار ذخیره می شود.
براساس برنامه ریزی که برای تولید تعیین می شود ،مواد اولیه مورد نیاز از انبار  مواد اولیه تحویل گرفته میشود کوره های پیش گرم با این موادشارژ می گردند. قیمت ورق کاویان وقتی اسلب ها به دمای مورد نیاز رسیدند که دمایی حدود ۱۲۰۰درجه سانتیگراد است, از کوره تخلیه شده و توسط گروهای غلتکی جهت پوسته زدایی ارسال می گردند .

اسلبهای گرم بوسیله جت آبی با میزان فشار ۱۸۰بار پوسته زدایی شده وسپس به بخش نورد( استند افقی و عمودی) فرستاده می شوند. دراین بخش، ضخامت مواد اولیه با روش پاس‌های رفت وبرگشتی کاهش پیدا می‌کنند.
کارخانه فولاد کاویان مجهزبه  سیستم PLC  و دارای فرایند اتومات می باشد. ضخامت نهایی محصولات ورق کاویان توسط اشعه گاما در اتمام هر مرحله نورد ورق انداز ه گیری می شود.
اکنون اسلبها به ورق کاویان تبدیل شده و از ماشینی که  وظیفه موج گیر برای ازبین بردن موج سطح اسلب است عبور داده می شوند .بعداز عبور از ماشین موج گیر، ورق کاویان قیمت ورق کاویان به بخش برش برای برش کاری به ابعاد تعیین شده فرستاده می شود ودر انتها به سمت بستری برای خنک شدن ارسال می گردد .

درزمان تولید این محصول ، کیفیت ظاهر و ابعاد بوسیله اندازه گیری پارامترهای که نیاز به کنترل دارد کنترل می گردد. سپس یک شماره جهت ردیابی ودرجه میزان کیفیت بر روی هر کدام از ورق کاویان ثبت می گردد. سپس ورقها به بخش دسته بندی فرستاده می شود و ماشین دسته بندی ورقها را براساس ابعاد دسته بندی می کند و نهایتاً به انبار دپوی محصول ارسال می گردد.

نویسنده مطلب آهن بین