قیمت میلگرد


برای نهایی کردن قیمت میلگرد با ما در تماس باشید
تلفن : 66672376 ، 66670058 ، 66670424
فکس :66673691  

قیمت میلگرد هر روز هفته  بعد از ساعت ۱۱ در سایت بار گذاری می شود.

تاریخچه استفاده از میلگرد

از میلگرد به عنوان یک تقویت کننده مناسب در سازه بتنی از سالیان گذشته استفاده می شده است. در طول قرن هجدهم ، میلگرد به شکل میلگردی با سطحی آجدار در کشور شوروس سابق ساخته شد، بر اساس سفارشات صنعتی یک پروژه بزرگ سازه ای ساخته شده است. در میلگرد ،چدن مورد استفاده قرار گرفت که این ترکیب برای ساخت میلگرد با کیفیت بالا بوده است واین مورد باعث می شد که هیچ خوردگی در میلگرد بوجود نیاید. مقاومت میلگردی به واسطه میزان چدنی است که در آن متصل شده اولین میلگرد با قوس الکتریکی تولید شده است.

با این وجود، تا اواسط قرن نوزدهم میلادی، بزرگترین نقطه قوت میلگرد این بوده است که با بستن میله های فولادی به بتن یک فضای مناسب جهت استحکام ایجاد شده است، بنابراین بتن مسلح مدرن تولید می گردد. گروهی در اروپا و آمریکای شمالی در دهه ۱۸۵۰ بتنی را  با این روش بوجود آوردند. که دیواره ای تقویت شده از بتن را در سال ۱۸۵۴ پاریس ایجاد کرد و دیگری تیرها ودیواره هایی  در ایلات متحده از بتن مسلح را تولیدکرد. این روش یکی از قابل توجه ترین سیستم برای ایجاد و مقاوم سازی بتن مسلح است. قبل از شروع به ساخت مخازن  آب بتونی و پل ها به عنوان یک باغبان فرانسوی، قالب گلدان های بتنی مخصوص بتن مسلح را اختراع کرد.

برای مشاهده قیمت آهن کلیک کنید 

انواع میلگردها، کاربردها و مشخصات

میلگرد جهت تقویت در بتن برای مقاومت در برابر نیروهای تنشی استفاده می شود. اگر چه نیروهای تنش می توانند بتن را ترک دهند ولی میلگرد آجدار که با ترکیبات  بروز شده ساخته شده اند توانایی مقاوم کردن بتن را دارند، اما از میلگردهای ساده نیز در سالهای خاصی استفاده شد . در حالی فولاد تقویت کننده معمولا درزیر سازی آسفالت بزرگراه ها و پل ها نیزاستفاده شود. تغییر شکل بر روی سطح میلگرد باعث می شود بتن با سطح فولاد درگیر و تقویت شود. الگوی خاصی برای  تغییر شکل میلگرد مشخص نشده است، با این حال تنظیمات ابعادی صورت گرفت .

برای مشاهده قیمت میلگرد ساده کارخانه کلیک کنید.

تقویت خواص میلگرد

میلگرد تقویت کننده از مواد مختلف فولاد گرم تولید می شوند. بیشتر از روش ریخته گری ساخته می شوند. در حالی که در روش دیگر از ضایعات رول می شوند. میلگردها نیاز به نوعی مشخص می تواند مورد استفاده قرار گیرد . ASTM (انجمن آمریکایی برای تست و مواد) یک استاندارد برای که تمام میلگردها باید مطابق با آن تولید شوند و باید دارای چنین خصوصیاتی باشند.

برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار کارخانه کلیک کنید.

شماره شناسایی اندازه قطر میلگرد

این نوع نماد فولادی ایجاد شده تا در مورد میلگرد متوجه شویم از یک ورق جدید W ایجاد شده است ، W نشان دهنده انواع  قابل جوش  استفاده می شود. شناسایی درجه میلگرد و یا متریک آنها نیز با یک کد خاص اعلام می گردد. این درجه قدرت استحکام میلگرد را نشان داده است.. معمولا حرف یا نماد ساده نشان دهنده این خصوصیات در میلگرد می باشد.میلگرد آجدار تقویت کننده دارای سه علامت هستند مخصوصا در این مشخصات محل تولید، اندازه میلگرد و نوع فولاد استفاده شده بیان می شود.

برای مشاهده قیمت میلگرد ساده انبار تهران کلیک کنید.

میلگرد قدرت بالا تقویت کنندگی از یک سیستم مداوم برای نشان دادن درجه مقومت استفاده می کند. اگر میلگرد دو خط داشته باشد، نشان می دهد که مقومت به ۷۵۰۰۰ پوند رسیده است، با این حال، یک خط آن نشان دهنده ۶۰۰۰۰ پوند مقاومت است.

مقاومت بتن توسط میلگرد

برای اینکه میلگرد در بتن تاثیر بگذار ، باید در بتن چرخانده شودتا با توجه به نقشه و کد بتن مقاوم شود. بسیاری با فاصله ناماسب میلگرد البته پوشش لازم را ایجاد می کنند ولی با یک چالش مواجه میشوند و بنابراین عملکرد بتن را تحت تأثیر قرار می دهد. انتخاب های گوناگون برای استفاده به عنوان قالب میلگرد وجود دارد، اما همه آنها به سطح زیر بتن و قالببندی بتن با میلگرد بستگی دارد.

برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار انبار تهران کلیک کنید.

انواع قالب میلگرد

مرسوم ترین نوع قالب ،قالب میلگرد به شکل صندوقچه است که باعث میگردد میلگرد از زمین خارج شود و بتن را مقاوم می کند . این قالب بر روی یک پایه کار می شود، مانند اسلب های بتن در محل قرار می گیرند. آنها ثبات ایجاد می کنند و وزن کمی هم دارند، ارزان هستند و به راحتی نصب می گردند. معمولا، این قالبها از مواد غیر خورنده ساخته می شوند.یک نوع دیگر از قالبها، اسپاکر است که در ستون، دیواره، پرتو ها، قالبهای پیش ساخته و قالب  گرد استفاده میگردند.

این نوع قالب می تواند با روش اتصال دوطرفه فراهم می شود که ازترکیب سیم و میلگرد ایجاد شود و سپس در مرکز این قالب قرار می گیرد و امکان تخریب بتن را پایین آورد . این قالب مقاومتی قوی و سبک دارد و دلیل آن نیز بخاطر حداقل تماس سطح است، و برای اندازه های مختلف میلگرد در دسترس است.

تنوع قالبهای میلگرد

از آنجایی که صنعت بتن سازی کاملا در حال تغییر زیادی است در نتیجه گزینه های فراوانی برای پاسخگویی به خواسته های شما وجود دارد. حال شما می توانید قالب با اشکال  تخت دریافت کنید، ارائه یک نوع سطح پایدار تر برای ایجادمقاومت و مقاوم کردن بتن را ههای متفاوت وجود دارد.قالبهای میلگرد فولادی با جنس پلاستیکی موجود است که به طور معمول ارزان تر هستند، آنها می توانند زمانی مورد استفاده قرار گیرند که نقاط کمی از میزان خوردگی بر روی سطح آنها دیده می شود. قالبهای میلگرد فولادی ضد زنگ نیز معمولا در دسترس هستند، اما این نوع قالب هزینه اش بیش از هزینه های سنتی است و زمانی استفاده میشود که مجاورت پلاستیک در کنار بتن مجاز نیست و یا وقتی که وزن این قالب  بسیار زیاد است.

نویسنده مطلب آهن بین